1948 yılında kurulan Bufalo, Türkiye'deki en eski düğme fabrikasıdır.
Şirketimizin ismi, II. Dünya savaşından sonra Amerika'nın ülkemize yaptığı Marshall yardımında gönderdiği Bufalo lastiklerinden esinlenilmiştir.

 

Bufalo Düğme, imalatına 1948'de Istanbul'un Tahtakale semtinde başlamış oradan da Maslağa taşınmıştır. Daha sonra şirketimiz faaliyetini bayrampaşada sürdürmüş ve 2002 yılı başında hadımköydeki modern binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Bufalo® Türkiye'de düğme konusunda her zaman en iyiyi, en yeniyi müşterilerine sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bufalo® muhtelif ebatlarda ve renklerde kadın, erkek düğmelerini polyester ve ürea baskı tozundan üretmektedir. Şirketimiz son yıllarda ihracata önem vererek ABD, Almanya, İsrail, Fransa, İngiltere, İran, Bulgaristan, Romanya, Rusya, Hollanda ve Polanya'da Türk düğmesinin kalite ve zarifliğini başarıyla tanıtmaktadır..

58. Kuruluş Yılını bu sene kutlayacak olan şirketimiz, halen 2. kuşağın tecrübesi ve 3. kuşağın dinamizminin birleşmesiyle yönetilmektedir.

(düğme,button,aksesuar,accessories,tekstil,textile,toptan,wholesaler,manufacturer,imalatçı,texlile accesories, tekstil aksesuarı)Kişisel Verilerin Korunması Hakkında
Aydınlatma Metni


Hadımköy yolu 4.km Ömerli mevkii 34555 Istanbul-Türkiye
Tel: +90 212 7982726 - 7982738 Fax: +90 212 7982699
e-m@il:
info@bufalo.com.tr